O mnie

Witajcie!

» Mam na imię Łukasz i urodziłem się w Warszawie. Fotografią interesuję się od kilkunastu lat choć na początku było to tylko hobby jedno z wielu. Dzisiaj robienie zdjęć traktuje poważnie, ale przede wszystkim cały czas sprawia mi to niesamowitą frajdę. W kadrze staram się uchwycić emocje jakie towarzyszą ludziom zarówno w ich codziennym życiu jak i w szczególnych jego momentach. Ze spraw technicznych – pracuję na systemie Canon-a. Posiadam obiektywy, które pozwalają objąć szerokie perspektywy oraz duże zbliżenia. Lampy błyskowej używam tylko gdy naturalne światło jest niewystarczające.

» Dlaczego akurat ja? Może dlatego, że do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny oraz dbam o to, żeby każde ujęcie było jak najlepsze. Staram się być w każdym miejscu, w którym dzieją się ciekawe rzeczy, do których z przyjemnością będzie można powrócić przy oglądaniu zdjęć. Jestem bardzo elastyczny jeśli chodzi o czas i miejsce wykonania reportażu.

» Pasjonuję się nie tylko fotografowaniem ludzi, ale także przyrody i architektury. Poza fotografią interesuję się piłką nożną, grami video oraz filmem.